WEB TASARIM

Pmg Pixel Media Group İnternet Reklam Ajansı

WEB TASARIM İNTERNET REKLAM AJANSI

Sizin rakiplerinize oranla pazar araştırmalarınızı, harcamalarınızı ne kadar bütçelere sahip olamanız gerektiğini, uzmanlarımız analizler yaparak inceler, buna bağlı olarakta hem tanınırlık oluşturmanız hem müşteri potansiyeli yakalamanız adına gerekli çalışmalar sergilenir.

BİZDE BAŞARI ULAŞILMASI GEREKEN BİR SONUÇ DEĞİL ! SÜREKLİ GELİŞEN ÇALIŞMALARDIR.

Yeni nesil web sayfası tasarımları  Web sayfanızı sanal  kartvizit olarak kullanmayın ! Web sayfanızın güncel hızlı teknolojiler kullanılarak tasarlanmasına dikkat ! Mobil uyumluluğunu mutlaka analiz edin.

SEKTÖREL YAZILIM PROGRAM APP

Günümüzde, iletişim denince akla gelebilen önemli kavramlardan biri haline donüşen internet, ticari kurulusların vazgeçilmez birer parcası haline gelmistir. Özellikle ihracat yapan ve yeni pazarlara açılmak isteyen firmalar Seo uygun web sitesi ideal bir cözümdür. Pazar yerlerinin bulunması, ürünlerinizin hedef kitleye ulaşması ve ürünlerinizi web ortamında maksimum sekilde tanıtılması ancak konusunda uzman firmalar ile münkündür.

Ürününüzü ya da hizmetlerinizi internet ortamında pazarlayabilmek Seo,

Arama motorlarına optimizasyon kayıt basarılı bir strateji profesyonel bir tasarım site ziyaretçilerinize ve muşterilerinize iletmek istediginiz mesajın etkinliği açısından çok önemlidir.

C  Web dizayn ve geliştirme uzmanlarımız fırmanızın imajına uygun ,

web siteleri dizayn etmektedir. Dizayn çalısmalarınız devam ederken her asamada gorüşlerinizi alarak beklenti ve ihtiyaçlarinızı tam olarak karşılamaya çalışmaktayız.

Biz Süreklilikten Yanayız Bunu Sağlayarak Başarıya Önem Veririz.
 • 1. 7/24 Teknik Destek Veriyoruz. 0850 441 08 34 

 2007 den bu güne Sektör Deneyimine sahip kurumsal çalışan firmayız.

Alanında Uzman Kadroya Sahibiz.

En Son Teknolojiyi Kullanıyoruz.

Daha Fazla Alternatif Sunuyoruz.

Müşteri Talebine Göre Çalışıyoruz.

Optimizasyonda Tüm Teknikleri Deniyoruz.

Sektörümüzdeki Yenilikleri Takip Ediyoruz.

Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutarız.

WEB TASARIM  E-TİCARET

Web site tasarım profesyonel web tasarım ve E ticaret yazılımları ajansı.

iNTERNET REKLAM AJANSI

İnternet reklam Google ads sosyal medya danışmanlık hizmetleri ajansı.

KURUMSAL PROGRAM YAZILIMLAR

Cari stok kasa muhasebe çek senet barkod etiket ticari programlar.

WEB TASARIM WEB DESIGN

Ara ödemelerden bıktınızmı ? İletişim kurmakta  sorunlarmı yaşıyorsunuz ? Teknik destek yeterli gelmiyormu ? Her yıl tasarım ücretimi ödüyorsunuz ? Hosting yetersiz mail gönderemiyorum mu diyorsunuz ? Web sayfanızın yayını sık sık durduruluyormu ? Web sayfanız arama motorlarında ilerlemiyormu ? Seolu web tasarım çalışmaları ... 

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

Organik aramalarda ilk sayfalarda yerinizi almak Seo  Arama motoru optimizasyonu (Search Engine Optimization), arama motorlarının web sayfalarını daha kolay bir şekilde taramasına olanak sağlayan teknik düzenlemelerdir.

GOOGLE REKLAM ADS VE SEM

Google kullanılarak milyarlarca arama yapılıyor sistemde, peki siz bu aramalarda neredesiniz ? Sektörünüz ürünleriniz hizmetleriniz ile alakalı aramalarda kullanıcının karşısına çıkamıyor vitrinde yer alamıyorsanız ne sizden ne ürünlerinizden nede hizmetlerinizden kimsenin haberi olmayacaktır.

SOSYAL MEDYA HİZMETLERİMİZ || SOCIAL MEDIA SERVICES

Eklentiler özel uygulamalarla internet sitenizi sosyal bir deneyime dönüştürün. Etki alanı Sponsorlu Haber kampanyası oluşturmak Etki alanımı nasıl üzerime alabilirim? İnternet reklam sosyal medya danışmanlık hizmetleri

ÖDÜLLÜ AJANS

TESCİLLİ KURUMSAL SERTİFİKALI AJANS

MARKA PATENT TESCİLİ

Marka tescili için başvurduğunuzda, işlemlerin başlaması için aşağıdaki belgelerin hemen bize ulaştırılması gerekir.

WEB SİTE TASARIM İNTERNET REKLAM E-TİCARET SEO SEM YAZILIM VE ARACILIK HİZMETLERİ AJANSI

SEO

Arama Motoru Optimizasyonu || Search Engine Optimization

PROGRAMLAR

Sektörel programlar yazılımlar.

E-TİCARET

ürün pazarlama e ticaret web sitesi tasarımları.

WEB  TASARIM  PAKETLERİ

$399

Eko Web Tasarım
 • 1 & 5 Mail
 • 1GB Disk alanı
 • Sınırsız trafik + 1 yıllık alan adı

$799

Standart Web Tasarım
 • 10 & 15 Mail
 • 5GB Disk alanı
 • Sınırsız trafik + 1 yıllık alan adı

$1099

Profesyonel Web Tasarım
 • 20 & 25 Mail
 • 50GB Disk alanı
 • Sınırsız trafik + 1 yıllık alan adı
PMG Pixel Media Group Tasarım Yazılım Reklam Aracılık Hizmetleri Aş.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Metodlar

Optimizasyon sürecine ilişkin aşamaların bazıları şunlar olabilir:

 • W3C geçerlemesi
 • LSI tekniği ile eşdeğer içerikli kelimelerin içeriğe yansıtılması
 • Sayfalara uygun başlıklar seçilmesi(Title)
 • robots.txt dosyasının kullanımı
 • Meta etiketlerin kullanımı
 • İçeriğin özgün olması ( başka sitelerden kopyalanmamış olması)
 • Site-içi dolaşımının düzenlenmesi
 • Sitenin içeriği ile alakalı başka sitelerden bağlantı toplanması
 • Sitenin seçilen anahtar kelimelerinin site içeriğindeki yoğunluğunun belirlenmesi

STRATEJİK PLANLAMA

Satışlarınızı güçlendirmek Seo Sem tanınırlık oranı arttırmak güçlü sermayelere gereksinim duymadan mevcut rekabete ayak uydurmanızı sağlarız.

MÜŞTERİLER İLE İLİŞKİ

İlk hedefimiz müşterinin beklendilerine cevap verebilmek, bunu genişletmek Seo sem müşteri memnuniyeti ilk sayfa Stratejik Planlama uygulayabilmektir.

PAZAR ARAŞTIRMASI

Sadece bir web sayfası sahibi olmayacaksınız ! Sektörünüzle alakalı pazar araştırmaları yapılarak doğru yatırımlarda bululunup sizlere yönlendirlecektir.

RİSK YÖNETİMİ

Mevcut ekonomik etkileşimlerden en az kayıplar ,veya kayıpsız bir şekilde sıyrılmanız hedeflenecektir.Çalışmalar bu yönde değişkenlik gösterecektir.

YATIRIMLAR

Yatırım ile alakalı riskleri analiz ederek doğru ve getirisi yüksek potansiyeli güçlü pazara sahip kanallar önerilecek uygulanacaktır.

SATIŞ DESTEK

Almış olduğunuz hizmetleri bu hizmetler ile alakalı raporları analizleri,yeni fikirleri ve ödeme yöntemlerinizi takip edecektir.

PMG Reklam, Türkiye'de profesyonel ve deneyimli bir pazarlama ajansıdır. Ülke çapındaki işletmelere, birden çok dijital kanalda planlama, tasarım, geliştirme ve uygulama dahil olmak üzere çevrimiçi reklam kampanyalarının tüm yönlerini kapsayan eksiksiz hizmet çözümleri sunuyoruz. Ekibimiz, müşterilerimiz için maksimum yatırım getirisi sağlamak üzere etkili marka mesajları ve benzersiz içerik oluşturma konusunda kapsamlı deneyime sahip iyi eğitimli uzmanlardan oluşmaktadır. Hedefimiz basit: İstenen hedeflere hızlı bir şekilde ulaşmak için gerekli olan her bütçede veya platformda sonuçları artıran yaratıcı stratejiler geliştirmek için başvurulacak kaynağınız olmak. Sosyal medya (Facebook/Instagram), arama motoru optimizasyonu (SEO) ve analitik gibi mevcut platformları kullanarak, yolculukları boyunca her adımda eyleme ilham veren anlamlı deneyimler yoluyla müşterilerle daha derinden bağlantı kurmanıza yardımcı oluyoruz.. Kullanıcı davranışına sektör lideri görünürlük sağlamaktan farkındalık aşamasından satın alma kararına kadar müşteri yaşam döngüsü boyunca onlarla daha iyi ilişkiler kurabilmeniz için PMG Reklam, akıllı veri biliminden güç alan yenilikçi fikirler sunar;

Arama motororu örümceklerinin siteyi daha hızlı taraması için site haritası oluşturmak  İlgili anahtar kelimeleri kalın veya italik gibi özellikler kullanarak önplana çıkarmak  Tablo düzeni ile tasarlanmamış, CSS tabanlı sitelerin oluşturulması Alan Adı Seçimi Arama motoru optimizasyonu çalışmanızda domaininiz oldukça büyük etkisi vardır.Bu faktörler Alan adının uzun süreden beri kaydedilmiş olması Alan adının bitiş süresinin en az 3 sene uzaklıkta olması Alan adının ilgili anahtar kelimeleri içermesi Alan adının üçten fazla ayıraç ( ? ) içermemesi gerekir. Bu tip durumları Google ve benzeri arama motorları spam (zararlı) olarak imleyebilirler.

REFERANSLAR

Web tasarım internet reklam server kurulumu

internet reklam sosyal medya danışmanlığı lisanslı yazılımlar programlar 

Seo arama motoru optimizasyonu aldık hepsini başarılı bir şekilde uyguladılar. Tavsiye edilecek bir ajans.

Çoşkun AKPINAR
Firma Sahibi Ce-ba-Haitai makina

Pmg pixel media group sosyal medya hesaplarını yönetmedeki deneyimini web sayfamız tasarımı ile birleştirdi reklam çalışmalarına başladığımızda satışlarımızda %70 lik bir artış yaşanmaya başladı ancak bize sundukları Seo çalışmaları arama motoru optimizasyon hizmeti ile maliyetlerimiz %54 oranında düşürdük minnettarız tam bir proje yöneticisi ajans.

MURAT AĞIRCAN
Otomotiv sanayi Firma Sahibi
TOP